Philips Sonicare

Produkty marki Philips Sonicare od 20 lat znajdują się w pierwszej 10 najczęściej polecanych akcesoriów do higieny jamy ustnej. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, w tym zastosowaniu technologii sonicznej, starannie i dokładnie opracowanym rozwiązaniom oraz niezawodności gwarantują one skuteczną walkę ze wszystkimi zagrożeniami dla zdrowego i pięknego uśmiechu. W ofercie marki Philips Sonicare znaleźć można przede wszystkim dopasowane do indywidualnych potrzeb szczoteczki do zębów. Ich niezawodne mechanizmy zapewniają długotrwałe i niezawodne działanie. Z kolei szeroki wybór zróżnicowanych główek umożliwia dokonanie wyboru tej, która spełni wszystkie wymagania. Konkretne modele stworzone zostały bowiem w taki sposób, aby łączyć działanie ogólne ze specjalistycznym, bardziej zaawansowanym. Oto krótka charakterystyka najważniejszych serii.

  • Adaptive Clean— te końcówki charakteryzują się delikatnością i dużą głębią czyszczenia. Dzięki temu usuwają nawet 10 razy więcej płytki nazębnej z linii dziąseł oraz przestrzeni znajdujących się między zębami niż zwykłe szczoteczki manualne.
  • Diamond Clean — unikatowa forma tych główek zapewnia efektywne usuwanie przebarwień. Dzięki nim bielszymi zębami można się cieszyć już po tygodniu użytkowania.
  • InterCare — te modele opracowane zostały z myślą o wrażliwych dziąsłach. Miękkie włosie nie podrażnia tkanki, a zarazem skutecznie eliminuje bakterie oraz osad (nawet 7 razy więcej niż zwykłe szczoteczki).
  • Sonicare For Kids — linia ta powstała z myślą o delikatnych zębach dzieci. Łączy więc łagodność z kompleksowym oczyszczaniem jamy ustnej.

Warto pamiętać o tym, że najlepsze działanie szczoteczek do zębów Philips Sonicare udaje się osiągnąć, dokonując wymiany końcówek co 3 miesiące. Stomatolodzy często podkreślają, że nawet regularne szczotkowanie zębów nie wystarcza do tego, aby cieszyć się idealnym zdrowiem jamy ustnej. W tym przypadku ogromne znaczenie ma odpowiednie oczyszczanie tzw. powierzchni stycznych, w których często zalegają resztki pokarmów oraz rozwija się płytka nazębna. Ale jak robić to regularnie, skoro nić dentystyczna jest po prostu mało praktyczna i niewygodna? Odpowiedzią na takie problemy jest Philips Sonicare AirFloss Ultra.

To nowoczesne urządzenie z ogromną precyzją rozprowadza wodę lub antybakteryjny płyn do płukania jamy ustnej, pozwalając przy tym na łatwe dostosowanie ciśnienia wyrzutu do indywidualnych preferencji. Dzięki temu naprawdę można zapomnieć o niepraktycznej nici dentystycznej.

Jak wykazują badania kliniczne, AirFloss Ultra usuwa aż 99,9% płytki nazębnej, czyniąc to w sposób delikatny i nie wywołując przy tym żadnych podrażnień. Jakie korzyści płyną z jego używania? To gwarancja wolnych od ubytków i przebarwień zębów oraz świeżego oddechu.

Wszystkie produkty Philips Sonicare są urządzeniami, w których zastosowano najnowsze zdobycze technologii. Właśnie dlatego odznaczają się niezwykłą skutecznością w zwalczaniu wszystkich zagrożeń dla zdrowia jamy ustnej i są tak chętnie polecane przez ekspertów w zakresie stomatologii. 

Philips Sonicare to producent najlepszych irygatorów i szczoteczek sonicznych dostępnych na polskim rynku.  Nic nie może równać się z  wyjątkową technologią soniczną. Od  lat dentyści na całym świecie najczęściej polecają elektryczne szczoteczki soniczne. Swoją wyjątkowość zawdzięczają zastosowaniu technologii DFA - Dynamic Fluid Action - 31000 drgań na minutę. Dzięki supernowoczesnej technologii sonicznej i dynamicznemu sposobowi czyszczenia Philips Sonicare zapewnia najlepsze efekty. Przełomowe urządzenie Sonicare AirFloss sprawia, że czyszczenie między zębami jest łatwiejsze i bardziej skuteczne. Dzięki technologii wykorzystującej powietrze i mikrokropelki, pomaga usunąć kamień nazębny w trudno dostępnych miejscach.

Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare DiamondClean Black HX9352/04 w zestawie z pastą SEYSSO do szczoteczek sonicznych!

Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare DiamondClean Black HX9352/04 w zestawie z pastą SEYSSO do szczoteczek sonicznych!
Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare DiamondClean Black HX9352/04 w zestawie z pastą SEYSSO do szczoteczek sonicznych!

W skład zestawu wchodzi Szczoteczka Philips Sonicare Diamond Clean Black oraz pasta Seysso do szczoteczek sonicznych. Szczoteczka wyróżnia się 5 trybami mycia zębów, i eleganckim wyglądem. Do szczoteczki dołączone jest etui oraz ładowarka w formie szklanki. Pasta Seysso przeciwdziała nadwrażliwości, remineralizuje szkliwo, działa antybakteryjnie i przeciwpróchniczo. Dedykowana szczególnie szczoteczkom sonicznym. Nie zawiera fluoru. Więcej...

Dostępność: brak towaru

Cena: 769,90 zł
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl